Skip to content Skip to footer
Katalógy na stiahnutie

Okná

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy okien v našej ponuke. V prípade záujmu o okná nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere toho správneho okna. Kúpou okna to samozrejme u nás nekončí, zakúpené okná vám u vás doma namontujeme. Okná nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme kvalitný záručný aj pozáručný servis.

Katalógy na stiahnutie

Dvere

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy dverí v našej ponuke. V prípade záujmu o dvere nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere tých správnych dverí. Kúpou dverí to samozrejme u nás nekončí, zakúpené dvere vám namontujeme u vás doma. Dvere nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Katalógy na stiahnutie

Parapety

Pozrite si produktový katalóg, v ktorom nájdete všetky typy parapiet v našej ponuke. V prípade záujmu o parapety nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere tých správnych parapiet. Kúpou parapety to samozrejme u nás nekončí, zakúpené parapety vám namontujeme u vás doma. Parapety nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Katalógy na stiahnutie

Rolety

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy roliet v našej ponuke. V prípade záujmu o rolety nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere tých správnych roliet. Kúpou roliet to samozrejme u nás nekončí, zakúpené rolety vám namontujeme u vás doma. Rolety nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Katalógy na stiahnutie

Žalúzie

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy žalúzií v našej ponuke. V prípade záujmu o žalúzie nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere tých správnych žalúzií. Kúpou žalúzií to samozrejme u nás nekončí, zakúpené žalúzie vám namontujeme u vás doma. Žalúzie nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Katalógy na stiahnutie

Sieťky proti hmyzu

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy sieťok proti hmyzu v našej ponuke. V prípade záujmu o sieťku proti hmyzu nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere tej správnej sieťky. Kúpou sieťky proti hmyzu to samozrejme u nás nekončí, zakúpenú sieťku vám namontujeme u vás doma. Sieťky proti hmyzu nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Katalógy na stiahnutie

Markízy

Pozrite si produktové katalógy, v ktorých nájdete všetky typy markíz v našej ponuke. V prípade záujmu o markízu nás neváhajte kontaktovať, prípadne nás navštívte osobne v našej predajni, ktorá sa nachádza na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Radi vám poradíme pri výbere tej správnej markízy. Kúpou markízy to samozrejme u nás nekončí, zakúpenú markízu vám namontujeme u vás doma. Markízy nielen montujeme, ale taktiež opravujeme a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.