Skip to content Skip to footer
referencie

Získali sme certifikát Dôveryhodná firma

Certifikát je vydaný len tým spoločnostiam, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Proces certifikácie je založený na modernej metóde, ktorá umožňuje definovať tzv. ukazovateľ názorov pomocou inovatívnych informačných technológií. Certifikát sa udeľuje za žiadne negatívne ohlasy, etiku v oblasti podnikania a zodpovedný prístup k záväzkom klientov.

Referencie

Naša Odvedená Práca

V našom portfóliu máme širokú škálu referenčných projektov, ktoré demonštrujú naše schopnosti a odbornosť v oblasti montáže. Spolupracovali sme s mnohými klientmi, vrátane domácností, kancelárií a iných projektov.
Čo o nás povedali naši zákazníci

Recenzie Zákazníkov

Som veľmi spokojná s prístupom aj prácou Vašich zamestnancov. Ochota, profesionalita, musím pochváliť. Nájdenie riešení a spoľahlivosť. Vyjadrujem vďaku na adresu staršieho pána a jeho zaťka, ktorý mi urobili kompletný servis aj s výmenou okna.
Ešte raz ďakujem.

Heny Pem

Takto si predstavujem výborného podnikateľa! Dochvíľnosť, slušnosť, profesionálny systém práce pri výmene okien na schodišti bytového domu na T .G. Masaryka 27, Nové Zámky.

Adriana Kostalova

Výborná firma, odporúčam.

Lenka Vachová

Ochotný personál, vynikajúce ceny.

Janik Mnistek

Ústretový, spoľahlivý prístup, rýchle riešenie problému, vrelo odporúčam.

Ildikó Varga

Ďakujeme pekne za krásne hliníkové rolety a tak isto servis okien. Spokojnosť zo všetkých strán aj dodanie.

Lenka Humenská Petrániová